Mycie przeszkleń

wynajem podnośnika wołomin

Mycie z podnośników

Oferujemy Państwu również usługi związane z myciem przy wykorzystaniu nowoczesnych podnośników, które mogą być używane przy prowadzeniu prac na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Niewielkie rozmiary podnośników umożliwiają wprowadzenie ich przez standardowe drzwi, bramy i furtki o szerokości 90cm. Mimo tak kompaktowych rozmiarów nasze podnośniki umożliwiają prace dwóch osób na wysokości nawet do 37m.

Elektryczne zasilanie podnośników sprawia że prace odbywają sie bez uciążliwego hałasu i zapachu spalin. Dzięki zastosowaniu elektrycznego zasilania mamy możliwość wykorzystania podnośników wewnątrz różnego rodzaju obiektów

Mycie technologią Ionic

Nasza firma świadczy również usługi mycia szyb, elewacji i innych powierzchni unikalną technologią Ionic Systems. Dzięki technologii Ionic możemy myć powierzchnie wodą osmotyczną do wysokości 12m bez potrzeby wspinania się na budynek. Dzięki takiemu rozwiązaniu doskonale usuwamy wszelkie zabrudzenia, nie ingerujemy w prywatność użytkowników budynku i nie rysujemy okien.

Mycie alpinistyczne

Oferta ta obejmuje przede wszystkim szeroko rozumiane prace czyszczące na wysokościach. Naszym klientom oferujemy bardzo szeroką gamę usług z zastosowaniem specjalistycznych technik alpinistycznych. Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę.

Jakość

Pracujemy w oparciu o doskonałej jakości środki czyszczące i sprzęt

Lokalizacja

Działamy na terenie całego kraju

Profesjonalizam

Jesteśmy terminowi i działamy profesjonalnie

Szybkość działania

Wyróżnia nas szybkość wykonywania powierzonych zadań przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług

Przewiń do góry