Wycinka drzew i pielęgnacja zieleni

Wykonujemy również:

Zrębkowanie gałęzi oraz frezowanie pni
Zakładanie i koszenie trawników
Projektowanie i pielęgnacja ogrodów
Przygotowanie terenu pod inwestycje
wycinka drzew warszawa, legionowo, wyszków, serock, łomianki, pruszków, wołomin, marki

Wieloletnie doświadczenie w wycince i pielęgnacji drzew

Od lat zajmujemy się profesjonalną wycinką drzew. Ścinamy i przycinamy drzewa z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz technik alpinistycznych. Kładziemy przy tym nacisk na szybkość i bezpieczeństwo wykonania prac. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie prawidłowego prowadzenia prac wycinkowych, dlatego wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że będą one zrealizowane zgodnie ze sztuką. Zachowujemy najwyższą staranność, by nie uszkodzić żadnych okolicznych budynków i konstrukcji oraz okolicznej zieleni – każda wycinka jest dokładnie planowana.

Dysponujemy wieloma typami zwyżek – podnośnikami koszowymi, dzięki którym możemy bezpiecznie dokonać wycięcia lub przycięcia drzew w różnych lokalizacjach. Nasi pracownicy dopasują odpowiedni sprzęt, aby wycinka przebiegała zgodnie z planem i z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

Czyszczenie działek

Działamy na terenie Warszawy i okolic: legionowo, Marki, Wyszków, Pruszków, Serock, Radzymin, Łomianki...

Rozwój infrastruktury miejskiej wymaga odpowiedniego przygotowania otoczenia do zasiedlenia go przez ludzi. Do tego celu konieczne jest pozbycie się z terenu, na którym planowane są prace związane z budową nowych budynków wszystkich drzew, krzewów oraz wysokich traw, które stanowią przeszkodę podczas budowy.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami – oferujemy nieodpłatną wizję lokalną, na podstawie której przedstawimy wycenę i umówimy się z Państwem na dogodny termin wykonania usługi.

Kontakt | tel.: 881 776 077

Firma posiada wykupioną polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej na kwotę 500 000 zł.

Przewiń do góry