biuro@royalserwis.com.pl

podnośnik Warszawa

661 870 825

podnośnik Warszawa

570 556 555

podnośnik Warszawa
Wynajem podnośników koszowych Warszawa

Bezpieczeństwo 

Stawiamy na bezpieczeństwo ponad wszystko. Nasi certyfikowani operatorzy są przeszkoleni w zapewnianiu bezpiecznych warunków pracy dla wszystkich zaangażowanych osób.

Ogólnopolski obszar działania

Nasza działalność obejmuje Warszawę i jej okolice. W przypadku większych zleceń jesteśmy gotowi obsłużyć projekty na terenie całej Polski.

Konkurencyjne stawki

Rozmiar Twojego projektu nie ma dla nas znaczenia – zarówno dla dużych, jak i mniejszych przedsięwzięć proponujemy atrakcyjne ceny wynajmu wysokiej jakości sprzętu.

Royal Serwis to firma, której głównym celem jest utrzymanie pozycji lidera w świadczeniu specjalistycznych usług wysokościowych.

Jak to osiągamy? Poprzez nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo, doskonałą obsługę klienta i błyskawiczny czas reakcji na każdą prośbę o wycenę i realizację zamówienia.

Uważamy naszych klientów za istotę naszej działalności. W pełni zdajemy sobie sprawę, że nasz dalszy sukces zależy od satysfakcji klientów i relacji, które z nimi utrzymujemy.

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności

Wierzymy w budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z naszymi klientami, co znajduje potwierdzenie w stałej współpracy wielu z nich z nami. Można powiedzieć, że dostarczamy jakość charakterystyczną dla mniejszych firm, jednocześnie oferując możliwości równoważne tym, które oferują przedsiębiorstwa o większej skali.

Nasza flota podnośników jest gotowa, aby wesprzeć Cię w różnorodnych projektach. Nasz zespół składa się z certyfikowanych i przeszkolonych ekspertów, którzy są na miejscu, aby bezpiecznie obsługiwać sprzęt i skutecznie realizować każde zadanie od początku do końca.

Bez względu na rodzaj projektu, jesteśmy po to, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom związanym z podnośnikami.

Chętnie wesprzemy Cię w realizacji różnorodnych projektów

Firma Royal Serwis oferuje całodobowy wynajem podnośników koszowych i nożycowych oraz pielęgnacje terenów zielonych tj. wycinka i pielęgnacja drzew, cięcia pielęgnacyjne oraz prześwietlające, usuwanie zarośli, krzaków, samosiejek, karczowanie i mulczowanie nieużytków oraz zarośli, frezowanie pni, zrębkowanie gałęzi, wywóz odpadów zielonych, karp, gałęzi i trawy, usługi podnośnikiem koszowym, usługi koparko-ładowarką, usługi rębakiem do gałęzi, transport drewna.

Dowiedz się o nas więcej

Royal Serwis

Firma oferująca wynajem podnośników koszowych i nożycowych, oraz profesjonalną wycinkę drzew.

 royalserwis@royalserwis.com.pl

 biuro@royalserwis.com.pl

 570 556 555

 661 870 825

Podnośniki koszowe

Podnośniki nożycowe

Pielęgnacja terenów zielonych